Інформаційні карти
Інформаційні карти щодо проходження процедур
Проходження процедур

Проект «Інформаційні карти для львів’ян»

У 2007 році стартував проект зі створення для мешканців міста Львова інформаційно-довідкових матеріалів щодо порядку отримання тих чи інших дозволів, проходження адміністративних процедур, так званих інформаційних карт.

Основною метою випуску інформаційно-довідкових матеріалів є систематизація всієї корисної для мешканця інформації в одному збірнику, послідовний опис необхідних кроків для отримання у найкоротші терміни дозволу чи іншого документу.

Розробка інформаційних карт здійснювалась спеціалістами експертно-аналітичного відділу управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради. Представлена інформаційна карта є результатом здійсненої роботи.

Зі свого боку, щиро сподіваюсь, що даний матеріал буде корисним та зможе зекономити Ваш час або витрати, а також стане ще одним кроком до спрощення адміністративних процедур, наближення влади до людей.

Секретар ради
Володимир Квурт

 
Інформаційна карта щодо процедури отримання дозволів для здійснення нового будівництва та реконструкції громадянами
Проходження процедур

Дана інформаційна карта підготовлена на основі Законів України «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про архітектурну діяльність» та рішення виконавчого комітету міської ради від 01.10.2004р. №987 «Про адміністративні послуги, що надаються виконавчими органами міської ради» тощо.

 
Інформаційна карта щодо процедури взяття на квартирний (кооперативний) облік
Проходження процедур

З прийняттям указу Президента України від 15 липня 1999 року N 856/99 “Про Основні напрями забезпечення житлом населення України на 1999 - 2005 роки” пріоритетами нової житлової політики стали:
1) надання за рахунок державного житлового фонду на умовах оренди соціального житла громадянам, які потребують соціального захисту та
2) створення відповідних умов для придбання і спорудження житла для молодих сімей, одиноких молодих громадян, сільських жителів, військовослужбовців.

 
Інформаційна карта щодо процедури створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку
Проходження процедур

Процес створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ) розпочався ще у 1996 році і на сьогодні у Львові вже налічується понад 200 юридичних осіб зі статусом ОСББ.

 
Інформаційна карта щодо процедури отримання погодження на перепоховання та висновку про можливість ексгумації
Проходження процедур

Особа, яка має намір здійснити перепоховання, повинна бути “користувачем місця поховання”, тобто мати на руках оригінал свідоцтва про смерть похованого або свідоцтва про поховання (почали оформляти з 2004 року).

 
Інформаційна карта щодо процедури передачі у власність земельних ділянок громадянам та оформлення державного акту на право власності на земельну ділянку
Проходження процедур

Отримати земельну ділянку у власність громадянин може лише у випадку, якщо вона перебуває у його користуванні, про що є документ відповідного органу та у межах норм, визначених Земельним кодексом України: