Львівська міськрада допомагає нашому місту йти в Європу – секретар Маріупольської міськради
анонси

Досвід Львівської міськради неоціненний для Маріупольської міськради, тому що це східноукраїнське місто прагне йти в Європу.

Про це повідомив секретар Маріупольської міської ради Андрій Федай під час Програми з обміну досвідом для депутатів Львівської та Маріупольської міських рад.

"Нам цікаво запозичити ваш досвід щодо роботи з міжнародними фінансовими інституціями, з міжнародними організаціями, з міжнародними демократичними інститутами, оскільки довший час на південному сході України демократія існувала лише на папері, насправді там було жорстке авторитарне правління. Сьогодні ми хочемо з Маріуполя розпочати демократизацію нашої частини України, зближуючись з Івано-Франківськом та Львовом", – сказав Федай.

"Сьогодні у нас з Львівською міськрадою була прекрасна можливість поспівпрацювати з нашими колегами, з депутатами Львівської міської ради. Нам цікаво все, що робиться у місті Львові, оскільки Львів є зіркою України", – розповів він.

За словами Федая, рівно 20 років тому, у 1994 році Львів та Маріуполь стали містами-побратимами.

"Ця зустріч є єднальною, оскільки місто Маріуполь представляє, можна стверджувати, найбільше місто, яке знаходиться під східним кордоном. Наша зустріч зв'язує дві сторони України", – сказазав Федай       

                                                                                  Матеріали взято із інтернет- поралу ІА "Варіанти Львів" 

http://www.varianty.net/23453-lvivska-miskrada-dopomahaie-nashomu-mistu-yty-v-yevropu-sekretar-mariupolskoi-miskrady