Активісти вирішили зняти блокпости при в’їзді у Львів
анонси

 

Сьогодні було прийняте рішення зняти блокпости на в’їзді у Львів, на яких активісти стежили за транспортом, який в’їжджає у місто.
Про це повідомив керівник львівської Самооборони Валерій Веремчук під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.
 
Валерій Веремчук розповів, що відпала необхідність у діяльності блокпостів, оскільки провокатори з інших регіонів більше не їдуть до Львова.
«На місцях, де були пости, збережені автопатрулі. Так, на в’їзді у місто постійно чергуватиме два автомобілі, які не перешкоджатимуть руху, не зупинятимуть жодних автомобілів. Якщо вони бачать якісь підозрілі транспортні засоби, один автомобіль залишається на місці, а інший – супроводжує підозрюваного до місця зупинки і вже там уточнює, чи є якась проблема. Тому будь-яке зупинення автомобілів людьми, які називають себе активістами Самооборони чи інших громадських організацій, є неправомірним, – всі ці речі роблять правоохоронці», – наголосив керівник львівської Самооборони.
Він додав, що вся правоохоронна система Львівщини сьогодні має перейти у повноцінний режим роботи. Як писав Вголос, сьогодні львівські міліціонери вийдуть патрулювати вулиці в формі.
 
 
 
 
 
                                                                                                                    Матеріали взяті із інтернет-порталу ВГОЛОС