Іван Кардаш звернув увагу на дієвість та ефективність правильно впровадженої веломережі
Новини

З проханням про розвиток інфраструктури велосипедного руху звернувся до міського голови Андрія Садового депутат Львівської міської ради Іван Кардаш. Дискусії про створення веломережі у Львові ведуться уже не перший рік. Адже попри усю складність реалізації, ні в кого не виникає сумнівів щодо необхідності такої мережі.

«Дієвість правильно впровадженої веломережі та її ефективність, підтверджена багаторічним досвідом країн Європи, де велодоріжки настільки ж розвинені та поширені, як і автомобільні дороги. До того ж, як свідчить статистика: 40 % львів’ян готові уже сьогодні пересісти на велосипед, якщо у місті будуть створені відповідні умови», - зазначив у своєму зверненні депутат.

Велосипедні доріжки є основними та центральними об’єктами велоінфраструктури. Їх система в майбутньому має бути природно інтегрована в модель транспортної комунікації Львова та повинна охоплювати ціле місто. 

На думку Івана Кардаша, одним з перших кроків має бути облаштування «велосипедного зеленого коридору», який проходить через паркові території міста.
 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради