Другий форум соціальних інвестицій, що відбудеться у травні, змінить концепцію
Новини

6-7 травня 2010 року у Львові пройде Другий форум соціальних інвестицій. Форум є публічною ініціативою МГО «Академія Української Молоді» та Львівської міської ради, що спрямована на об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадського сектору у реалізації соціальних проектів, необхідних для вирішення типових проблем громад великих міст.

Ідея Форуму полягає у залученні громадськості до участі у місцевому та регіональному розвитку, генеруванні ідей щодо вирішення суспільних проблем, пошук однодумців та формування команд для реалізації перспективних проектів.
 
В рамках Другого форуму соціальних інвестицій учасникам буде представлено найбільш вдалі моделі інноваційних соціальних проектів спрямованих на вирішення проблем громад, які були успішно реалізовані в Україні та Польщі.
 
Для соціальних інвесторів Форум стане доброю нагодою представити власні напрацювання та пріоритети, почерпнути нові ідеї. Добрим «меседжем» для розвитку «третього сектору» в Україні стане співучасть у форумі представників бізнесу та влади, які теж здійснюють соціальне інвестування в інноваційні проекти.
 
«Це вже Другий форум соціальних інвестицій, який проводить управління «Секретаріат ради». Ініціатива його проведення виникла тому, що результативність Першого форуму, який проходив два роки тому, перевершив усі сподівання. Минулого разу вдалося об’єднати і зібрати досить серйозне представництво як міжнародних донорських організацій, так і зацікавити велику кількість громадських організацій, які готували свої проекти. Також інтерес до форуму виявили представники бізнесу та влади. Цьогорічний Другий форум проходитиме за дещо іншою концепцією. Як і під час минулого форуму залишається представлення  міжнародних організацій та інших організацій, які займаються і дають кошти на соціальне інвестування. Вони будуть теж презентувати свої програми і конкурси на поточний рік. Але ми дещо змінили саму концепцію участі громадських організацій, які зараз вже не будуть представляти свої проекти як на ярмарку. За допомогою конкурсу соціальних інновацій, що зараз триває, ми хочемо зібрати найкращі історії, найкращі результативні проекти, які були здійснені в Україні і за її межами, щоб показати їх на цьому форумі як зразок для інших організацій по всіх Україні. Тобто, щоб можна було не тільки дізнатись, які будуть проводитись конкурси і програми у 2010 році, але і побачити те, що було цікаве та успішно реалізоване», - розповів Любомир Зубач, начальник управління «Секретаріат ради». 
 
Очікується, що у ІІ Форумі соціальних інвестицій візьме участь не менше 300 представників влади, НУО, бізнесу, фундацій та ЗМІ, з них не менше 20 представників міжнародних інвестиційних і донорських інституцій, зацікавлених у реалізації інноваційних соціальних проектів.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради