Сергій Бащук, депутат ЛМР, вважає державну підтримку Львова у підготовці до Євро-2012 справедливим і закономірним кроком
Новини

Якщо пропозиція Кабміну профінансувати 100% вартості будівництва євростадіону та навколишньої інфраструктури не пусті слова, то її можна тільки вітати. На переконання депутата ЛМР та члена робочої групи по контролю та пошуку інвестора до Євро 2012 Сергія Бащука, державна підтримка Львова у підготовці до Євро-2012 - справедливий і закономірний крок.

 
«Якщо ж це не просто слова, то такі речі треба тільки вітати і підтримувати. Ми говорили  з самого початку, що не місто має будувати стадіон, а робити це треба за інвестиційні кошти. Хоче це робити Кабінет Міністрів? Чесно кажучи, це навіть краще, аніж приватний інвестор. Звичайно, гоноровіше і краще було би, якби наша громада могла спорудити євроарену та інфраструктуру навколо неї самотужки. Але йдеться про дуже великі кошти, яких Львів, по-суті не має», - зазначив Сергій Бащук.
 
Депутат також  нагадав, що держава виділила столиці на реконструкцію стадіону 2 мільярди гривень, тож справедливо, що черга дійшла і до Львова. «Якщо найбагатшому місту країни - Києву держава офірує 2 мільярди гривень на реконструкцію НСК «Олімпійський», то, чому іншим містам не приділити увагу?», - наголосив Сергій Бащук.

Фото: euro-2012.unian.net