Пропозиція Кабінету Міністрів профінансувати 100% вартості будівництва євростадіону та навколишньої інфраструктури є дуже вигідною для Львова
Новини

Про це заявив голова бюджетної комісії ЛМР Андрій Стецьків. Разом із тим, додав депутат, перш аніж йти на такий крок, слід з’ясувати, якою буде частка міста у власності євроарени та які права при управлінні нею залишаться за Львовом.

 
«Якщо така пропозиція є серйозною, я до неї ставлюсь цілком позитивно. Вона є вигідна для міста Львова, бо сьогодні для міської ради будувати стадіон власним коштом є вкрай проблематично.  Ми не маємо ані відповідного інвестора, ані зацікавленого власника футбольного клубу, який би хотів у майбутньому експлуатувати спортивну арену», - зазначив Андрій Стецьків.
 
Однак, додав  депутат, перш аніж погоджуватись на пропозицію Кабміну, треба узгодити кілька важливих моментів. «Зокрема, треба з’ясувати, якою буде частка власності міста, як вона буде порахована. Я нагадаю, що станом на сьогоднішній день місто вклало вже значні кошти у будівництво стадіону. Ми взяли відповідні позики під відсотки. Окрім того, треба обумовити, які права спільного управління даним об’єктом залишаються за громадою міста Львова», - вважає голова бюджетної комісії ЛМР.

Фото: 2012ua.net