УКБ вже підготувало технічне завдання на проектування ремонту низки доріг у місті Львові
Новини

Серед них – вул. Городоцька, Чупринки та міст на Городоцькій, 164. Про це повідомив керівник фракції партії «Реформи і Порядок» у ЛМР, заступник голови інженерної комісії Олег Бас.

 
«Нарешті зрушився з місця процес ремонту моста на вулиці Гродоцькій 164 – технічне завдання на проектування ремонту вже готове. Я неодноразово наголошував на плачевному стані цього об’єкта. Солідарні зі мною і висновки ще минулорічної експертизи, котрі показали, що він не придатний для експлуатації», - зазначив Олег Бас.
 
Разом із тим, додав  депутат, УКБ вже підготувало технічне завдання на проектування ремонтних робіт на вулиці Городоцькій. «Її ремонтуватимуть двома етапами – від костелу Еліжбети до цирку та від цирку до церкви Анни, адже одночасно перекрити такий відрізок шляху неправильно і дискомфортно для львів’ян. Не секрет, що Городоцька перебуває у вкрай критичному стані. Тому, як тільки приймемо міський бюджет, можна буде приступати до виготовлення самого проекту ремонту цього відрізку шляху», - повідомив Олег Бас.
 
Окрім того, зазначив обранець, цьогоріч доводитимуть до ладу магістралі, котрими курсує трамвай №2. Зокрема, це стосується вулиць Чупринки та Личаківської. На ремонт цих об’єктів, як і вулиці Городоцької, місто взяло позику у ЄБРР.

Фото: lviv.ridne.net