Комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою розглянула питання щодо створення переліку скверів Галицького району
Новини

Комісія природокористування, охорони довкілля та благоустрою разом з Андрієм Павлівим, директором Департаменту містобудування, розглянула питання щодо створення переліку скверів Галицького району. Як повідомила Тетяна Крушельницька, заступник голови постійної депутатської комісії, це питання неодноразово було підготовлено на розгляд ради, проте знімалось з порядку денного.

Причиною слугувало те, що в цей перелік не був внесений сквер на перехресті вулиць Стефаника та Коперника. «Натомість це місце розглядають як можливість спорудження автостоянки, - розповідає Тетяна Крушельницька. – Комісія проти такого рішення, оскільки сквер існує на місці саду, що належав палацу, де зараз розміщена Наукова бібліотека ім. Стефаника, і сквер утворює з будинком бібліотеки (що є пам’яткою архітектури) єдиний комплекс».
 
«Члени депутатської комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою, як і більшість учасників громадських слухань, проти знищення скверу і спорудження автостоянки ще й тому, що будівництво може завдати великої шкоди будівлі колишнього палацу Оссолінських та ще одній пам’ятці архітектури – Галереї мистецтв. Всі дорослі львів’яни пам’ятають до якого стану доведено і скільки проблем виникло з будівлею палацу Потоцьких після влаштування біля палацу шахти для виконання певних робіт із спорудження підземного трамваю», - повідомила Тетяна Крушельницька.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: http://img.mandria.ua/image/2a/45/1316.jpg