Закінчився прийом документів на конкурс соціально-культурних проектів
Новини

Про це повідомив Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства. Цього року на конкурс соціально-культурних проектів на 2010 рік заявки подала 101 громадська організація м.Львова. Загалом громадськими організаціями було подано 149 проектів, з яких за напрямками: «Культура та туризм» - 53 проекти, «Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт» - 37 проектів, «Соціальний захисту» -  45 проектів, «Розвиток громадянського суспільства» -  14 проектів.

Загальна очікувана сума дофінансування проектів громадських організацій за кошт Львівської міської ради складає майже 4 900 000 грн. Варто зауважити, що в порівнянні з попереднім конкурсним роком значно зросла кількість громадських організацій, що заручились фінансовою підтримкою третіх сторін для реалізації своїх проектів. Дофінансування проектів за рахунок власного ресурсу ГО або третіх сторін складає від 1 тис грн. до 18 тис.євро.
 
На даний момент подані на конкурс проекти громадських організацій опрацьовуються профільними управліннями департаменту гуманітарної політики  та управлінням «Секретаріат ради».
 
Безпосередній розгляд та визначення кращих проектів громадських організацій, поданих на конкурс, відбуватиметься на засіданні конкурсної комісії з визначення кращих соціально-культурних проектів на 2010р., що розпочне свою роботу у другій половині січня наступного року.
Критеріями відбору кращих проектів в рамках конкурсу слугуватимуть:
 
актуальність запропонованого проекту для громади м. Львова;
 
важливість отриманих результатів внаслідок реалізації проекту;
 
доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси.
 
Слід зауважити, що проекти громадських організацій, розмір дофінансування яких перевищуватиме суму у 25000 грн., є обов’язковими для представлення авторами на засіданні конкурсної комісії.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: ukranews.com