Нове житло для молодих сімей
Новини

Нещодавно на громадських слуханнях розглядалось питання щодо побудови ЛОВ Всеукраїнської Асоціації «Укрмолодьжитло» молодіжного житлового комплексу (МЖК) по вул. Роксолани у м. Львові. Львівська міська рада під цей проект виділила 0,9 га.

"Зараз діє система, коли фонд молодіжного кредитування надає кредити молодим сімям на квартири, які будують у звичайних будинках, - розповідає Юрій Лукашевський. - Метр квадратний такого житла виходить зовсім недешево. Таким чином допомогу протягом року отримують лише декілька сімей. Під час слухань представники ЛВО "Укрмолодьжитло" запевнили, що будівництво МЖК дасть можливість здешевити вартість м.кв. та вирішити проблему з житлом одразу для близько 200 молодих сімей".
 
На проектованій ділянці передбачається спорудження житлового комплексу на 203 квартири, що дозволить поселити 645 молодих людей. Також, будівля передбачає три підземні паркінги на 200 машино-місць, гостьову стоянку та комплекс майданчиків ігрового, спортивного характеру та для відпочинку дорослих.
 
Цікавою інновацією стане те, що у будівництві буде використаний галерейний принцип, коли будівлі будуть сполучені між собою спеціальними коридорами-галереями. Це дозволить сусідам більше спілкуватись та бути більш відкритими. Задля підвищеної безпеки буде використаний принцип солідарної безпеки, як це було популярно у 70-х роках. Це передбачає те, що вхід до квартир буде видно з багатьох точок будівлі.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради