У Львові курсуватиме міський рейковий автобус
Новини

 Під час останнього пленарного засідання сесії ЛМР було прийнято ухвалу «Про звільнення Державного територіально-галузевого об’єднання "Львівська залізниця" від сплати пайового внеску у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Львова».

Відповідно до ухвали  з метою розвантаження центральної частини міста і впорядкування транспортних потоків, підприємство облаштує ряд зупиночних пунктів для курсування міського рейкового автобуса.
 
Як повідомив депутат ЛМР Олександр Вардзаль, ініціаторами корисної для міста справи стали депутати фракцій БЮТ Львівської міської і обласної рад. Їх підтримали колеги–депутати з Верховної Ради. Відтак уряд  доручив керівництву «Львівської залізниці» втілити ініціативу у життя.
 
Як стало відомо, Львівська залізниця вже розпочала  роботу з облаштування зупиночних пунктів. За словами О.Вардзаля, рейковий автобус курсуватиме за маршрутом Сихів – Залізничний вокзал – Підзамче. А в перспективі планується також маршрут Рясне 2 – Підзамче. 
 
Який вигляд матимуть вагончики і скільки їх налічуватиметься, наразі невідомо, але без сумніву,  їздити у них буде комфортніше і дешевше, ніж у львівських маршрутках.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради