Володимир Квурт про відкриття Дому польської культури у Львові та Євро-2012
Новини

 Секретар Львівської міської ради Володимир Квурт зустрівся із кореспондентом Ряшівського телебачення Беатою Волянською. Запитання  журналіста стосувались  відкриття Дому польської культури у Львові та підготовки нашого міста  до проведення Євро-2012.

 Щодо відкриття Дому польської культури у Львові, Володимир Квурт повідомив, що  відкриття такого Дому стане важливим кроком у розвитку співпраці між Львовом та Перемишлем. А також зауважив, що  «відбулось засідання депутатської комісії Перемишльської міської ради, яка задекларувала, що Львівська міська рада дбає про своїх громадян, їхні потреби та інтереси. Проте, як завжди, до багатьох питань в стосунках Польщі та України втручається політика і це ускладнює прийняття прагматичних, виважених рішень, які повинні іти на користь громаді Львова».
 
   Володимир Квурт повідомив польській пресі, що підготовчі роботи з підготовки ЄВРО-2012 тривають. «Я переконаний, що 11 грудня УЄФА прийме рішення про те, що  чотири міста України і  відповідно чотири  міста Польщі отримають право проведення Євро-2012. Остання перевірка та ревізія представників УЄФА засвідчила, що підготовка інфраструктури, а саме доріг, йде за темпами, які випереджають графіки. Щодо підготовки летовища, то на сьогоднішній день закінчена процедура визначення інвестора. Американська компанія вже сьогодні надала достатньо гарантій, щоб забезпечити будівництво нового терміналу. Що стосується стадіону, то за рекомендацією  УЄФА буде залучена проектна фірма з Німеччини «Арена ком», яка готує технічну документацію. Тимчасове сповільнення  темпів будівництва викликане тим, що проводиться аналіз технічної документації.  Саме він після 15 грудня дозволить розпочати роботи в більш прискореному темпі. На сьогоднішній день визначена дата закінчення будівництва і здача стадіону погоджена з представниками УЄФА – це кінець літа 2011 року». 
 
На запитання про те, що ж секретаря ЛМР непокоїть в ході підготовки Львова до проведення Євро-2012, В. Квурт відповів: «Як завжди дискусія. В українських та польських громадян є бажання, щоб це свято футболу відбулось саме у цих країнах. На сьогоднішній день визначені джерела фінансування, на сьогоднішній день нема технічних питань ні щодо місця будівництва, ні щодо технічної документації. Тому жодних об’єктивних перешкод реалізації цього проекту не існує. Тобто є політика, є відповідні інтереси і безперечно це звучатиме. Але жоден з кандидатів у президенти не ставить під сумнів необхідності проведення Євро-2012 і підготовку до цієї події».

Відділ інформаційної політики секретаріату ради