У Львові оголошено конкурс соціально-культурних проектів
Новини

 Вже четвертий рік поспіль Львівська міська рада організовує конкурс соціально-культурних проектів. З цього приводу сьогодні була скликана прес-конференція, на якій Олексій Побурко, директор департаменту гуманітарної політики та Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради», розповіли про умови конкурсу та поділились досвідом минулих років.

Конкурс соціальних проектів на 2010 рік стартує вже з вівторка, 17 листопада. Позитивну роль в реалізації  конкурсу відіграє позиція  депутатського корпусу. Любомир Зубач, голова Управління «Секретаріат ради» називає цей конкурс найвдалішою практикою співпраці влади міста з громадськими організаціями. «Конкурс вважається цікавим та потрібним ще й тому, що, як показує практика, громадські організації подають такі проекти, які ЛМР могла сама і не зініціювати», – додає Л. Зубач.
 
Згідно умов, учасниками конкурсу можуть бути громадські та благодійні організації, за виключенням релігійних організацій та політичних партій. Конкурс проводиться, як і минулі чотири роки, за чотирма напрямками: «Культура та туризм», «Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт», «Розвиток громадянського суспільства» та «Соціальний захист». 
 
Серед найбільш вдалих проектів попередніх років у ЛМР називають студентський фестиваль «Драбина». Що ж стосується цього року, то Юрій Лукашевський повідомляє,  якщо поданий проект має дофінансування з третьої сторони, це вже буде 80 відсотків успішного проходження конкурсу таким проектом.
 
У той же час, «запропоновані ідеї мають бути цікавими для громади та виправдовувати затрачені гроші», – розповідає Юрій Кардашевський, голова постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення.
 
Кінцевий термін подання проектів на участь у конкурсі: 17 грудня 2009 року, о 18:00

Відділ інформаційної політики секретаріату ради