Львів відкритий для світу
Новини


Як повідомив начальник відділу громадських партнерств управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій Лукашевський, 30 жовтня стартує проект «Розвиток молодіжних ініціатив та правової освіти у середовищі національно-культурних об'єднань м. Львова».

Реалізовує його Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості (ЛОЛІТ) за підтримки Львівської міської ради. 

Основною метою проекту є активізація діяльності молодіжних організацій національно-культурних об’єднань м. Львова шляхом розвитку лідерських якостей молодих людей. Крім того, їм допоможуть написати конкурентоспроможні суспільні проекти, що будуть спрямовані на підсилення ефективності взаємодії національних середовищ з місцевою владою та міжнародними громадськими організаціями. 

«Львівська міська рада фінансує цей проект, перш за все, тому що підтримка такого проекту є одним з практичних втілень гасла нашого міста «Львів відкритий для світу». Насамперед ми повинні бути відкриті для мешканців, котрі є представниками інших національностей. Налагодивши таку співпрацю, ми отримаємо можливість довести, що Львів відкритий для цілого світу», - зазначив Юрій Лукашевський.
 
Очікується, що участь у проекті візьмуть молодіжні лідери польського, вірменського, азербайджанського, німецького, єврейського, білоруського та російського національно-культурних товариств.
 
Проект повинен тривати протягом місяця. У рамках його виконання передбачається проведення комплексу заходів, результатом яких має стати підготовка проектних пропозицій від організацій, що зможуть конкурувати за підтримку недержавних структур.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради