Про здоров’я студентів подбали депутати Львівської міської ради
Новини

Під час учорашнього пленарного засідання ЛМР  депутати проголосували за ухвалу «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів біля будівель навчальних корпусів та гуртожитків Національного університету «Львівська політехніка».  Ініціативу виявив  ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало.
Тютюнові вироби та алкогольні напої можна придбати у кількох кіосках поблизу навчальних корпусів університету. Такою забороною депутати міськради намагаються обмежити шкідливий вплив споживання алкоголю і цигарок на здоров’я студентів і сподіваються на їх розуміння.

«Я вважаю, що міська влада зробила гарний крок, думаю, студенти нас зрозуміють. На сьогодні студенти повинні вчитись виживати у цьому світі, та робити вибір – пити пиво чи вчитися», - сказав Юрій Кардашевський,  голова постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення.

Петро Адамик, депутат ЛМР, підкреслює: «Нація повинна вести здоровий спосіб життя, особливо молодь – майбутнє нації. Адже це реальна спокуса для наших молодих людей, якщо на кожному кроці їм пропонують пиво та цигарки».
 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради