Львівська міська рада підтримала рішення парламенту щодо визнання Росії агресором
Новини

Депутати Львівської міської ради під час сесії міської ради підтримали рішення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації державою-агресором та визнання "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями.

Ініціював розгляд пропозиції щодо підтримки визнання Російської Федерації державою-агресором та "ДНР" і "ЛНР" – терористичними організаціями голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міської ради Любомир Мельничук.

Депутат  Любомир Мельничук заявив: "Ми чітко розуміємо, що в нас війна з Росією. Саме ця держава є головним терористом світу. Врешті, 27 січня 2015 року Верховна Рада України ухвалила рішення щодо визнання Росії агресором, а так званих ДНР та ЛНР – терористичними організаціями.

Я впевнений, що громада Львова повністю підтримує це рішення. Як держава і як нація ми хочемо розвиватися в європейському напрямку. Це бажання і вимога всіх людей, які живуть в Україні. І Революція гідностірік тому це засвідчила. Сьогодні ні для кого не є таємницею, що російсько-терористичні війська повністю знищують інфраструктуру підконтрольних бойовикам територій. Ми пам'ятаємо трагедію у Маріуполі, обстріли Волновахи та Краматорська. Ми знаємо, що відбувається в Дебальцевому. Тож, рішення про визнання РФ агресором – абсолютно правильне. І я впевнений – перемога буде за нами!".