Завершились громадські слухання детального плану території у межах вул. В.Янева, вул. Стрийська, вул. В.Великого та залізничної колії
Новини

Основними вимогами мешканців було врахувати пропозиції та зауваження громадськості – мешканців вулиці Стрийської у м. Львові (власників, та користувачів об’єктів нерухомого майна) до детального плану території  у межах вул. В.Янева, вул. Стрийська, вул. В.Великого та залізничної колії, а також внести зміни  до містобудівної документації – детального плану території, якими передбачити недопущення  порушення  прав та законних інтересів мешканців вул. Стрийської у м. Львові шляхом надання замовнику права забудови вільних земельних ділянок, без знесення існуючих будівель та споруд.

Як зауважив начальник відділу  громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Орест Файфурка:

«Під час громадського обговорення проекту цього детального плану у мешканців було багато емоцій та запитань, вони переживали що їхні права власності можуть бути порушені.  Під час обговорення  було детально роз’яснено  пропоноване застосування цих територій, а також  можливість подачі пропозицій, що передбачає процедура громадського слухання. Мешканці подали аргументовані пропозиції, згідно Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності»  і отрималипозитивний результат".

Як зазначив представник розробника головного архітектора  проекту, ТОВ «МВ-Захід» Роман Андрусишин:

«В даний момент, на території проектування та в її околицях, присутні промислова, виробнича, складська, адміністративна, громадська та частково житлова забудова, що можуть здійснювати негативний вплив на загальний екологічний стан навколишнього середовища. В цілому стан навколишнього середовища на території проектування можна характеризувати як задовільний: відсутні благоустрій; деякі будівлі в задовільному технічному стані; деякі проїзди вулиці та дороги в незадовільному стані і потребують реконструкції та реставрації.Загалом територія проектування вимагає комплексної тактової та продуманої реконструкції з демонтажем дисгармонійної і малоцінної забудови та будівництвом необхідних та обґрунтовано можливих будівель з влаштуванням відповідного благоустрою. Всі зауваги та пропозиції мешканців будуть враховані».