Львів на Різдво відвідають діти з Маріуполя
Новини

Голова комісії молодіжної політики, спорту і оздоровлення ЛМР Остап Іваськевич виступив з ініціативою запросити на різдвяні канікули до Львова дітей з Маріуполя.  

Депутат зазначив, що про таку домовленість йшлося під час зустрічі із делегацією Маріупольської міської ради. 

"Львів відвідала делегація депутатів Маріупольської міської ради минулого тижня. Ми обговорювали питання дозвілля їхніх дітей, аби вони на літній період приїжджали до нас і таборували з нашими дітьми, з такими організаціями як "Пласт" та "Сокіл". А зараз, коли ми на порозі Нового року та різдвяних свят, хочемо гостинно прийняти дітей зі Сходу», - сказав Остап Іваськевич. 

 У всій Україні знають, як у Львові гарно святкують Різдво,  - зауважив міський обранець, - особливо у родинних колах, які це традиції, який дух різдвяний.  Відтак, є ініціатива розмістити в своїх домівках дітей віком 11-14 років з Маріуполя. Це - або обдаровані діти, або діти-переселенці, які приїхали із зони АТО.

Як повідомив Остап Іваськевич, секретаріат ради ЛМР збиратиме інформацію про людей, які виявлять бажання розмістити в сім'ях цих дітей.

«Зі свого боку, Маріупольська міська рада мала б забезпечити транспорт, а ми організуємо їхнє розміщення в сім'ях та харчування", – наголосив депутат міської ради.