Депутати Львівської міської ради захищають Україну
Новини

Двоє депутатів Львівської міської ради від ВО «Свобода» вступили до лав добровольчого батальйону «Січ» - Юрій Лунь та Святослав Шеремета.  На разі, вони проходять бойову підготовку на полігоні. Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода» у ЛМР Любомир Мельничук.

«Станом на сьогодні 32 свободівці з Львівщини служать у Збройних Силах України  або добровольчих батальйонах. Серед них 11 депутатів різних рівнів. Щодо безпосередньоміських обранців зЛьвівськоїміськоїради, то депутат Тарас Кравець, керівник нашої Галицької районної організації, мобілізований до ЗСУ. Ще двоє депутатів Юрій Лунь і Святослав Шеремета перебувають в добровольчому батальйоні «Січ». Вони зголосилися ще десь місяць тому, і вже кілька тижнів проходять бойову підготовку», – зазначив Любомир Мельничук.

Нагадаємо, Святослав Шеремета є титулованим спортсменом. У 2009 році він посів третю сходинку на Чемпіонаті світу та друге місце на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу серед юніорів. Крім цього, йому належать титули чемпіона України з бодібілдингу серед юніорів та чоловіків.