Лариса Василишин цікавиться станом фінансування галузі освіти
Новини

 

Депутат Львівської міської ради Лариса Василишин подала звернення до міського голови Львова Андрія Садового з проханням з’ясувати, яким є стан матеріально-технічного забезпечення галузі освіти та підготовка до нового 2014-2015  навчального року.
 
За словами депутата, сьогодні підтримка навчальних закладів у належному стані перейшла у «дбайливі» батьківські руки: ремонт класів, придбання меблів та обладнання. 
 
«Вони самоорганізовуються та цільово впорядковують самі класні приміщення, де навчаються їхні діти. Проблема в іншому: батьки, здійснюючи «модне оздоблення класу», не завжди звертають увагу на безпеку дітей, оздоблюючи класи токсичними матеріалами», - вважає Лариса Василишин. 
Саме тому депутата цікавить, хто контролює матеріали, які використовуються під час ремонту, які повинні мати експертний висновок та сертифікат якості. Крім цього, з метою громадського контролю за освоєнням бюджетних коштів у школах, Лариса Василишин просить надати інформацію про вжиті заходи щодо покращення матеріально-технічного забезпечення шкіл (навчальний заклад, обсяг робіт, оплата з бюджетних коштів),  а також її цікавить стан фінансування галузі освіти в новому навчальному році. 
 
«Прошу включити у склад комісії з вивчення стану готовності навчальних закладів до нового 2014-2015 навчального року мажоритарних депутатів та членів профільної депутатської комісії медицини, освіти та соціального захисту», - резюмує депутат.