Депутати Львівської міської ради затвердили програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей
Новини

 

Депутати Львівської міської ради затвердили муніципальну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук.
 
Як повідомив Любомир Мельничук, програма передбачає комплексну підтримку львів’ян, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України: «Людям, які ризикують власним життям у боях з агресором на сході нашої держави, українська влада зобов’язана допомагати. Це ж стосується і органів місцевої влади. На жаль, не завжди учасники АТО отримують  належну державну допомогу. Місто також повинне дбати про львів’ян, які є передовій боротьби за єдину соборну Українську державу».
 
«Попри невеликі ресурси львівського бюджету, місто допоможе усіма можливими засобами цим людям. Учасники антитерористичної операції та їхні сім’ї за цією програмою звільняють від квартирної плати. Програма також передбачає проведення заходів соціяльної адаптації людей, які повертаються із зони АТО. Дітей у таких родинах забезпечуватимуть безкоштовним харчуванням у школах та дитсадках, вони матимуть змогу безкоштовно отримати допомогу на оздоровлення та відпочинок», – повідомив голова постійної  депутатської комісії фінансів та планування бюджету свободівець Яромир Самагальський.