У Львові підприємців зобов'яжуть маркувати російські товари
Новини

 

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати з ініціативи громадськості затвердили ухвалу "Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках". Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода у Львівській міській раді Любомир Мельничук.
 
Як повідомив депутат, згідно положень цієї ухвали у Львові впроваджується маркування російських товарів  та широка інформаційна кампанія на підтримку українського товаровиробника.
 
«Ця ухвала передбачає обов'язок для суб’єктів господарювання на території міста Львова вжити заходів для спеціального помітного маркування товарів російського походження позначкою “Товари з Російської Федерації“ з нанесенням зображення прапора РФ на товари і цінники на таких товарах, розміщення цих товарів на окремих полицях, проведення в торгових мережах містах міста промоційної кампанії “Купуй українське“ для збільшення попиту на вітчизняні товари. » - зазначив депутат.
 
«Ухвалою передбачено також здійснювати інформаційний супровід військово-патріотичних таборів, які проводять під егідою молодіжних патріотичних організацій, проведення у навчальних закладах м. Львова інформаційно-виховних годин з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України, а також підтримка громадських ініціатив із протидії гастрольної діяльності музикантів, акторів та інших діячів шоу-бізнесу, які публічно схвалюють агресію проти України.» - повідомив Любомир Мельничук.
 
«Ми зобов'язані охороняти у нашому місті правдиве українське інформаційне середовище та усунути будь-які прояви російської інформаційної війни проти українців. Окремо слід наголосити на бойкоті російських товарів. Наші побратими-свободівці вже затвердили такі рішення на Полтавщині та Івано-Франківщині. Львів'яни обов'язково повинні знати, хто і де продає товари країни-агресора, виручка від продажу яких збагачує бюджет окупанта.» - зазначив Любомир Мельничук