У філармонії звучатиме класична музика для дітей, а на прилавках магазинів з’явиться путівник «Львів європейський»
Новини

 

Незабаром у столиці Галичини вийде друком туристичний путівник «Львів європейський». Про це під час засідання комісії культури, промоції, ЗМІ та туризму ЛМР повідомив голова комісії Ярослав Музичко. Путівник буде виданий трьома мовами: українською, англійською та польською. Наклад – 1 тисяча примірників кожною мовою. Як повідомив депутат, «Львів європейський»  видаватиметься за грантові кошти. 
 
«Це видання цікаве насамперед тим, що в ньому найбільш повно представлені всі архітектурні та історичні перлини нашого міста. У  путівнику гості нашого міста зможуть віднайти потрібну інформацію про пам’ятки Львова, переглянути фото, а потім все це побачити на власні очі», - пояснив Ярослав Музичко. 
На думку голови комісії, окремої уваги заслуговує експериментальний проект Львівської філармонії для популяризації класичного мистецтва, який на засіданні комісії представила в.о.директора Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Lviv» Тетяна Приліпко. З її слів, суть проекту полягає в тому, щоб змалечку залучити дітей до класичної музики, її розуміння.
«Ми хочемо познайомити молодь з музикою різних епох, розповісти їм про історію створення музичних інструментів, а меншеньких дітей зацікавимо  мелодіями з улюблених мультфільмів, кінофільмів. Крім цього, для кращого сприйняття музики впроваджуватимемо новаторські акції – «Малюємо музику» або «Музичні пленери», - розповіла Тетяна Приліпко.    
Для того, щоб напрацювати практичні заходи щодо фінансування цього проекту, члени комісії вирішили створити спільну робочу групу з представників управління культури та управління освіти Львівської міської ради.   
Окрім цього, члени комісії поспілкувались з юними вуличними музикантами, об’єднаними у гурт «Improvisation», котрі грають на площі Ринок. Про себе хлопці розповіли, що вони випускники шкіл Львова та Харкова, мріють стати професійними музикантами, і вже відтепер шліфують своє вміння на вуличних сценах. 
«Мене ці юнаки вразили своєю артистичністю та майстерністю, адже вони грають власну музику. Навколо них завжди збирається багато слухачів. Я вважаю, що таких обдарованих хлопців ми повинні підтримати і допомогти їм в майбутньому», - зауважив Ярослав Музичко.