У мікрорайоні, в якому відсутня центральна каналізація, зводять висотний будинок
Новини

 

Депутат ЛМР Ірина Шалаковська звернулась із депутатським запитом до міського голови Андрія Садового та прокурора Львівщини Володимира Гураля з проханням перевірити законність будівництва 7-ми поверхового будинку за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 259 у мікрорайоні, в якому  відсутня центральна каналізація.    
 
Зі слів Ірини Шалаковської, мешканці мікрорайону «Підгори» по вул. Личаківській неодноразово звертались до міської влади з вимогою  завершити каналізування їх вулиці та відшукати фінансування для цього проекту.
 
«Я, як депутат Львівської міської ради, кожного кварталу писала запити та звернення щодо виділення коштів у розмірі 2,9 млн грн для закінчення проекту каналізування мікрорайону. У відповідь отримувала відписки про відсутність коштів, але згодом  виявила за адресою: вул. Личаківська, 259 будівництво 7-ми поверхового будинку фірмою «Лідер Моноліт». В усній розмові представники фірми мені повідомили, що вони мають наказ департаменту містобудування за № А-324 від 08.11.2013р., на підставі якого були отриманні технічні умови за № 15-3380 від 23.06.2014 р. Окрім цього, у забудовника є наказ департаменту економічної політики  Львівської міської ради за № 165 від 29.05.2014 р. на оплату інвестиційного внеску для міста у сумі 721 тис. грн., тобто відшкодування за користування інфраструктурою міста», - розповіла Ірина Шалаковська. 
 
На думку депутата, чиновники незаконно видавали дозволи на будівництво висотного будинку, не маючи на це ніяких законних підстав.
Ірина Шалаковська нагадала, що технічні умови видані ЛКП Львівводоканалом передбачають потребу у воді щоденно 61,356 м3 та цілодобове водопостачання та водовідведення. Постає питання, на якій підставі «Львівводоканал» видав документи, якщо сама каналізація відсутня? 
 
Крім цього, Ірина Шалаковська повідомила, що 30 червня 2014 року відбулась зустріч з мешканцями мікрорайону «Підгори». За підсумками зустрічі було вирішено вимагати призупинення будівництва будинку, поки не буде з’ясовано, чому чиновники видавали дозволи і технічні умови.
 
До людей вийшли прораб та головний інженер будівництва, проте так і не змогли пред’явити жодних документів. Також мешканці висловили бажання запросити на наступну зустріч начальника департаменту містобудування ЛМР Андрія Павліва, директора «Львівводоканалу» Валентина Волоського для  вирішення ситуації.