Прикордонники вдячні львівській громаді
Новини

 

Володимир Шеремет, речник Західного регіонального управління держприкордонслужби в прямому ефірі тижневика «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK щиро подякував громаді Львова за підтримку прикордонників, які несли службу на Луганщині. 
 
Він розповів, що з ініціативи Віри Лясковської, депутата Львівської міської ради, були зібрані кошти для придбання амуніції для військовослужбовців. 
 
 «За зібрані кошти було закуплено понад 200 бронежилетів. Хлопці, які щойно повернулися зі Сходу, розповіли, що саме ці бронежилети врятували не одне життя наших прикордонників. Бронежилети, придбані львів’янами, витримували кулі зі снайперських гвинтівок», - сказав Володимир Шеремет.
 
Зі слів Віри Лясковської, її дуже схвилювала ситуація, коли вона дізналась, що наші прикордонники їдуть захищати державний кордон на Схід України і не мають  військової амуніції.
 
«Я відразу зателефонувала прикордонникам, і ми спільно почали діяти. Звертались до наших підприємців, банкірів, вишів. Наприклад, велику допомогу надала Львівська політехніка. І таким чином спільними зусиллями нам вдалось назбирати майже 1 мільйон гривень для нашої армії. Я радію, що завдяки нашим спільним зусиллям вдалось зберегти життя молодим воїнам», - розповіла Віра Лясковська.