На честь Юрія Вербицького у Львові назвали сквер на вул. Коломийській
Новини

 

Депутати - свободівці Львівської міської ради підтримали проект ухвали про присвоєння назви скверу на вулиці Коломийській, 15. Відтепер його названо на честь Юрія Вербицького – львів’янина, який загинув під час революційних подій січня 2014 року у Києві. Про це повідомив заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук.
 
Як повідомив депутат, відповідне рішення підтримала абсолютна більшість від складу депутатського корпусу:
 
«Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській міській раді безумовно підтримує ініціативу найменування іменем львів’янина Юрія Вербицького, одного із перших загиблих від рук злочинного режиму, скверу біля будинку, де він проживав у Львові. З нашої ініціативи також готується проект створення алеї Небесної Сотні у Львові» - повідомив Любомир Мельничук.
 
«Львів’яни завжди пам'ятатимуть героїв Небесної сотні, які поклали своє життя в ім’я ідеалів Революції Гідності. Чин Героїв Майдану – представників з усіх українських сторін – врятував усю націю та поборов стовпи маріонеткового режиму. Ми ніколи не забудемо їхньої звитяги» - зазначив свободівець.