Іван Гринда пропонує вирішити проблему ранішніх заторів
Новини

 

Під час сесії Львівської міської ради голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Іван Гринда звернувся до міського голови Андрія Садового із запитом щодо необхідності врегулювання проблем перевезень у м. Львові в ранковий час. 
 
Зі слів депутата, найбільший рівень автомобільних заторів в середмісті спостерігається у період з 08:15 год. і до 09:30 год. 
 
«Саме о 9:00 год. розпочинається робочий день у більшості органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної, комунальної та приватної форми власності, а також навчальних закладах міста Львова. Слід також звернути увагу на те, що більшість з цих об’єктів розташовані саме у центральній частині міста», - зауважив депутат Львівської міської ради Іван Гринда. 
Він наголосив, що на сьогодні проблема ранкового доїзду людей до місця праці, або ж навчання лише загострилась. На думку депутата,  впродовж минулих років у місті спостерігалось значне збільшення кількості автомобільного транспорту на дорогах та його концентрація на центральних магістралях м. Львова. 
Проаналізувавши відсоткове співвідношення початку роботи у навчальних закладах, державних та комунальних установах м. Львова, Іван Гринда пропонує cтворити робочу групу з представників виконавчих органів міської ради, депутатського корпусу, державних структур та їхніх підрозділів з метою обговорення можливості зміни початку робочого часу з 9:00 год. на 08:00 год.  у правилах внутрішнього трудового розпорядку цих установ.