«Захистимо гуртожитки правовим шляхом» – Василь Горон
Новини

 

Депутат Львівської міської ради  Василь Горон звернувся  із депутатським зверненням  до начальника Головного управління  Державної міграційної служби України у Львівські області щодо житлових проблем   мешканців гуртожитків.  
 
У своєму зверненні депутат зазначає, що  посадові особи балансоутримувачів гуртожитків не забезпечують виконання вимог нормативно-правових актів щодо реєстрації місця перебування чи проживання громадян. Безконтрольність у цій сфері є причиною для безпідставного стягування  з людей оплати за комунальні  послуги та надання соціальних послуг за місцем проживання.
 
Як стверджує депутат Львівської міської ради,заступник голови Наглядової ради при виконавчому комітеті Львівської міської ради з контролю за станом використання гуртожитків Василь Горон:
 
«Тривалий термін проживання у гуртожитках дав можливість громадянам  бути законними набувачами  житлових приміщень. Слід зауважити, що  законодавцем було внесено зміни у відповідні нормативно - правові акти, згідно із якими переведення житла, призначеного для тимчасового проживання у постійне здійснюється  без спеціального  переобладнання квартири.  Прошу створити  робочу групу для опрацювання  проблемних питань реєстрації проживання громадян у гуртожитках та із залученням  районних адміністрацій розглянути відомі та можливі відмови балансоутримувача від надання згоди щодо визнання прав  мешканців гуртожитків». 
 
 
         
 
                                                                                                                                               Середа, 12 лютого 2014 року