Іван Гринда : «В Україні має відбутись зміна політичних еліт»
Новини

 

Іван Гринда,  заступник голови фракції ВО «Свобода» вважає,  що  в умовах, що склались, Президент і уряд повинні піти у відставку. 
 
«Зараз в Україні складається  революційна ситуація. Влада не чує своїх громадян, не рахується з їх інтересами. Закономірно, що так тривати довго не могло. Цей молодий порив студентів неможливо зупинити нічим, ніяким перекриттям автобусів, кордонами міліції.  
Президент Янукович перевів все у політичне русло, він каже, що майдани – це суто передвиборча агітація. Але ж ми бачимо, що це не так. У Львові на Києві євромайдані немає партійних прапорів.
 
Молодь розуміє, якщо вони не будуть зараз чинити активних дій, у них немає майбутнього в цій країні. Більшість з них не зможуть знайти роботу, купити житло. Студентам  немає що втрачати, на відміну від олігархів. 
 
А Європа – це можливість мати якісну освіту, достойний заробіток. Молодь завжди була в авангарді суспільства. Якщо згадати наших героїв – Степана Бандеру, вояків УПА  - це теж були молоді хлопці і дівчата.
 
Якщо в Україні будуть зміни, то нехай ці молоді люди відчують, що вони реально причетні до них. Кожен може вийти і сказати своє слово, зламати ситуацію. Дуже приємно, що уже виросло нове покоління, яке не боїться щось сказати, яке немає того генетичного страху, який ще присутній у старшого покоління. В країні має відбутись зміна політичних еліт.
 
Це показує, що ми європейська нація, яка вміє висловлювати свій протест мирно.
 
Як відомо, історія України пишеться в Києві, там відбуватимуться головні події, тому треба галичанам їхати туди. Тим більш, що ми уже маємо досвід 2004 року. Є інформація, що під різними приводами не пускають автобуси на Київ, багато перевізників відмовляються їхати через страх втратити ліцензії.
 
Думаю, що після саміту у Вільнюсі, де Янукович не збирається нічого підписувати, тиск вулиці  повинен тільки посилитись. Це наш єдиний метод впливу на владу. Такі невеликі країни, як Молдова, Грузія уже підписали угоди про євроасоціацію. А ми – ні.
 
Тільки перевибори Президента, Верховної Ради  зможуть врятувати Україну від повного занепаду».         
                                                                            
 
                                                                                                                                            П'ятниця, 29 листопада 2013 року