Про порядок денний пленарного засідання 13-ї сесії
Новини

 

21 листопада 2013 року відбудеться пленарне засідання 13-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання. Насамперед, депутати розглянуть питання про проведення масових заходів релігійного характеру на територіях, прилеглих до храмів у м. Львові (пит.1) 

Громада храму святих апостолів Петра і Павла у Львові звернулась з проханням підтримати на сесії Львівської міської ради відповідний проект ухвали, і таким чином врегулювати ситуацію з проведенням молебнів іншими конфесіями та сектами. 

 

Ще одне резонансне питання - інформація про встановлення металевих конструкцій на фасаді будинку на вул. Сербській, 3 (пит.2), яке, на думку багатьох містян, значно погіршило зовнішній вигляд історичної будівлі в центрі міста. Депутати вчергове хочуть дізнатись, яким чином вирішується ця проблема.  
 
Заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Олег Вілюра інформуватиме міських обранців про функціонування транспорту у м. Львові, дотримання графіків руху транспорту та результати встановлення систем GPS у транспорті(пит.3) У майбутньому в нашому місті планують створити на базі ЛКП «Львівавтодор» спільну диспетчерську для  автотранспорту. Програмне забезпечення мають розробити до 1 січня.
 
Про роботу Львівського комунального підприємства «Львівводоканал» прозвітує директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський (пит.4).
Як повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Любомир Зубач, відповідно до Положення про інвестиційну діяльність, яку прийняла ЛМР на одному з останніх пленарних засідань, було відібрано кілька проектів.
 
«Ухвала передбачає розробку умов конкурсу з вибору партнера для укладення інвестиційної угоди та підготовки інвестиційних проектів. Депутатам пропонується ухвалити реалізацію таких інвестиційних проектів: будівництва навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад І-го ступеня» у мікрорайоні Сихів-18, Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія терору» по просп.В.Чорновола, 45 та багатопрофільного медичного закладу способом продажу права оренди земельної ділянки  по вул. І. Миколайчука, 9 на земельних торгах», - зазначив Любомир Зубач.   
 
Також депутатський корпус Львівської міської ради має розглянути питання зміни типу і назви СШ № 66 з поглибленим вивченням англійської мови та інформаційних технологій, про прийняття у власність територіальної громади Львова інженерних об’єктів та перелік водних об’єктів на території Львова. 
 
Окрім цього, розглядатиметься детальний план житлового району «Збоїща». Цей проект ухвали уже був обговорений на громадських слуханнях. У ньому пропонується певний варіант розвитку інфраструктури території житлового району «Збоїща». 
Варто зазначити, що левову частку у порядку денному займають майнові та земельні питання.
 
Загалом, у порядку денному сесії 126 питань та пункт «різне». 
 
 
                                                                                                                                              Середа, 20 листопада 2013 року