У Львові підписали меморандум щодо відкритості при державних закупівлях
Новини

Нещодавно у Львові був підписаний меморандум з громадською організацією Transparency Ukraine щодо впровадження стандартів відкритості та прозорості для органів місцевого самоврядування в частині закупівель товарів та послуг. Про це повідомив голова депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Яромир Самагальський. 
 
За словами міського обранця, саме депутати стали ініціаторами співпраці з цією міжнародною громадською організацією, яка запроваджує стандарти відкритості на основі практики муніципалітетів Чехії. 
 
" На теренах нашої держави Львів став першим містом, яке підписало такий договір та реально запроваджуватиме цей стандарт. Безумовно, меморандум не є абсолютною панацеєю. Передусім це інструмент, який працюватиме тільки за умови виконання стандарту відкритості всіма гілками виконавчої влади. Серед країн колишнього соцтабору місцеві органи самоврядування Чеської Республіки є прикладом успішного впровадження відкритості та прозорості при закупівлях товарів та послуг. Окрім цього, від імени всіх депутатів Львівської міськради я звернувся до Transparency Ukraine з проханням зробити сам процес впровадження стандарту публічним, адже це надасть громаді змогу контролювати державні закупівлі незалежно від бажання чиновників", – зазначив Яромир Самагальський. 
Понеділок, 29 жовтня 2013 року