Ірина Шалаковська вимагає пояснень затримки реалізації проекту з каналізування вулиці Голубця
Новини

 

Під час сесії Львівської міської ради депутат від ВО «Свобода» Ірина Шалаковська звернулася до очільника «Львівводоканалу» Валентина Вольського із вимогою надати публічні пояснення причини затримки завершення реалізації проекту з каналізування вулиці Голубця.
 
 «Львівводоканал», який є замовником робіт, щороку звертається до депутатів з вимогою виділити додаткові кошти для завершення робіт та постійно вносить в проект суттєві зміни. 
 
«Зрозуміло, що вартість проекту через індексацію зростає. Проте через бездіяльність та безгосподарність «Львівводоканалу» вже четвертий рік поспіль мешканці вулиці є заручниками ситуації. Відтак я ініціювала звіт щодо цього питання начальника «Львівводоканалу». Ми домовилися, що керівники Департаменту інженерного господарства та житлового господарства, начальник «Львівводоканалу» та голова Личаківської райадміністрації, Львівської міськради прийдуть на зустріч із мешканцями вулиці, де публічно пояснять чому так довго реалізується цей проект та оголосять людям кінцеву дату завершення робіт», – повідомила депутат.
 
За словами Ірини Шалаковської, проект з каналізування вулиці Голубця затвердили ще 2009 року та розпочали реалізовувати у рамках підготовки міста до Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012». Його фінансування відбувалося на основі паритетного виділення коштів з боку держави та місцевого бюджету. 
 
«Я, як депутат, часто маю зустрічі з мешканцями цієї вулиці. У разі надзвичайної події до їхніх помешкань швидка, міліція чи пожежники не мають змогу добратися. Чиновники відверто лукавлять, коли називають дорогою те скупчення півметрових ям. Згідно з проектом, на його реалізацію передбачалося виділення з бюджету держави та бюджету м. Львова по 3,5 млн. грн. Попри те, що «Євро-2012» 1,5 роки вже як закінчилося, вулиця, яка має понад 120 приватних будинків, 21 будинок комунальної власності, де проживають понад 500 осіб досі залишається без каналізації», – зазначила Ірина Шалаковська. 
 
                                                                                                                                                          Понеділок, 29 жовтня 2013 року