Цьогоріч уже третій гуртожиток "Львівської залізниці" приймають у комунальну власність Львова
Новини

Нещодавно ще один відомчий гуртожиток прийняли у комунальну власність громади Львова. Про це повідомив депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Василь Горон. Як розповів депутат, проблема передачі відомчого гуртожитку по вул. Широка, 83а полягала в тому, що "Львівська залізниця" не виділяла кошти для ремонту приміщень та насосної станції.
 
За словами депутата, після довготривалих перемовин, нарад, комісій, які були зорганізовані у відповідь на його численні запити і звернення, державне транспортне підприємство "Львівська залізниця" у 2011 році зобов'язалося передати гуртожиток по вул. Широкій, 83а у комунальну власність територіяльної громади. Проте цей процес розпочався тільки цього року. 
 
"Львівська залізниця" попри те, що є балансоутримувачем гуртожитку, відмовлялася витрачати кошти підприємства для ремонту приміщень споруди та насосної станції підкачування холодної води, що стоїть окремо. Тільки після численних зустрічей із посадовцями підприємства вдалося домовитися про виділення необхідних коштів для ремонтних робіт", – повідомив Василь Горон.
 
На останньому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради  було  ухвалено рішення про прийняття у власність територіальної громади гуртожитку від "Львівської залізниці", що розташований по вул. Широка, 83а та насосну станцію підкачування холодної води. 
Вівторок
10 вересня 2013 року