Андріян Гутник: «Про здобутки наших героїв на чемпіонаті світу із плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору»
Новини

Національна паралімпійська збірна команда з плавання, яка стала абсолютним лідером на чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору, що проходив з 12 по 18 серпня 2013 в Монреалі (Канада) повернулась на Батьківщину. 
 
Спортсмени у чесній боротьбі вибороли 84 нагороди, серед них – 33 золоті, 22 срібні та 29 бронзових медалей. Серед 60-ти країн-учасниць Україна протягом періоду змагань була безперечним лідером. 
 
Друге місце у загальному заліку посіла збірна Росії, яка здобула на 30 медалей менше за наших спортсменів. Третя - Великобританія. 
 
У складі збірної команди України під тренерськими настановами Олени Сальнікової змагались й четверо представників «Інваспорту» Львівщини – Мар’ян Квасниця, Антоніна Максимова, Антон і Марія Стабровські. Бронзову медаль у класі S 12 (вади зору) на дистанції 100 метрів батерфляєм виборов львів’янин Антон Стабровський.
 
«Ці змагання - це блискавичний офіційний старт для наших спортсменів після Паралімпіади у Лондоні. Ваша неймовірна сила духу, праця – це приклад для наслідування кожному з нас. Мене сповнює гордість від усвідомлення того, що базою тренування наших львівських, по правді, Героїв є Аквапарк «Пляж». Впевнений, що на цьому досягнення не завершуються, і вже скоро ми вітатимемо Вас з новими перемогами», - відзначив депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Андріян Гутник.
 
Нагадаємо, що 24 липня 2013 року Андріян Гутник у спортивно – розважальному комплексі Аквапарк «Пляж» провів зустріч із заслуженим тренером України, тренером збірної команди області з плавання Оленою Сальніковою та львівськими плавцями, які представили Львівщину на XVІ літніх Параолімпійських іграх у Лондоні.
 
Вітаємо Антона Стабровського та його тренера Олену Сальникову з бронзовою нагородою Чемпіонату світу! 
Четвер
22 серпня 2013 року