Цирк "Кобзов" завітав до Львова
Новини

Наступного року у Львові вперше відбудеться міжнародний цирковий фестиваль. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Роман Грицевич під час прес-конференції  з нагоди відкриття грандіозного шоу відомого українського цирку «Кобзов».

За словами депутата, цирк «Кобзов» вперше завітав до Львова. В його програмі грандіозні шоу світового рівня «VIVAT» та «Madness». Їх учасники -  зірки цирку, які є переможцями та призерами багатьох конкурсів, в тому числі – циркового конкурсу в Монте-Карло.   
 
«Нам вдалось багатьох артистів цирку переконати не їхати з України, а працювати тут. І таким чином, циркове мистецтво в нашій країні розвивається. Наші артисти постійно перемагають у престижних міжнародних конкурсах. Проте зараз намітилась ще одна тенденція  - іноземні артисти цирку їдуть працювати до нас», - розповів Микола Кобзов.
 
Справжньою перлиною дійства є унікальний номер з левами і тиграми  дресирувальника з Італії – Емануеля Фаріно. Пан Емануель відомий не лише своїми цікавими номерами з хижаками, а й тим, що подарував левеня Папі Римському. На що Папа ввічливо подякував і попросив опікуватись левом  й надалі. 
 
Емануель Фаріно стверджує, що воно приносить йому удачу і обов’язково братиме участь в шоу.   
 
На думку Миколи Кобзова, сучасний цирк пройшов певну трансформацію. Він став масштабнішим, динамічнішим, а шоу – яскравішими. Що важливо, змінилось і ставлення до тварин. Ними опікуються, «як малими дітьми», лікують. Адже вони повноправні артисти цирку. До речі, у цирку «Кобзов» їх 82. 
 
Для маленьких глядачів теж підготовлена насичена програма: справжній зоопарк, тераріум, а також Динопарк, де можна побачити реконструкції динозаврів.
 
Окрім цього Роман Грицевич повідомив, що в рамках заходу відбудеться благодійна акція «Подорож до казкового світу «Цирк Кобзов». Мета – подарувати казку дітям-сиротам та діткам з обмеженими функціональними можливостями.  
                                                                                                                                      
                                                                                                                                             Понеділок
15 липня 2013 року