Ярослав Музика презентував нову збірку для дітей
Новини

У Львівській міській раді відбулась прес-конференція, присвячена презентації книги Ярослава Музики «Абетка діткам маленьким та великим від Ярослава Музики». У прес-конференції взяли участь: Роман Грицевич, депутат Львівської міської ради, голова правління  ГО «Незабутня квітка» та Ярослав Музика – заслужений артист України.

Роман Грицевич нагадав, що зовсім недавно у Львівській опері відбувся творчий концерт, присвячений 25-літтю творчої діяльності Ярослава Музики. Сам автор дуже різноплановий митець, пише вірші і музику. А сьогодні  презентує цікаву «Абетку» для дітей.

Сам Ярослав Музика розповів, що написав віршики для збірки дуже швидко, всього за один день. Створити «Абетку» його попросила знайома, яка вважала занадто складними ті книги для дітей, які купувала в магазинах.

«На кожну літеру я написав по два віршики, вони різнопланові. Варто сказати, що писати для дітей досить складно, бо треба написати так, щоб дитині було цікаво, і щоб вона кожен раз довідувалась щось нове», - зауважив Ярослав Музика.

Важливу роль у сприйнятті дитячої книжечки відіграють малюнки. Тому було вирішено намалювати їх олівцями  в «дитячому» стилі. Цю ідею вдалось втілити в життя художнику Ярославу Ширяєву. Обкладинку книжки прикрашає зображення футбольного м’яча. Це своєрідний талісман Ярослава Музики, який був перспективним спортсменом, але після травми йому довелось відмовитись від кар’єри футболіста.

  «Абетку діткам маленьким та великим від Ярослава Музики» уже презентували у деяких дошкільних закладах, відтак перевірку дитячою аудиторією вона уже пройшла. В подальших планах – відвідати дитячий центр «Джерело».   

Сюрпризом для присутніх був «свіжоспечений» аудіо альбом «Гетьманська Україна», який побачив світ лише кілька днів тому. У ньому 19 нових композицій Ярослава Музики, більшість з яких присвячена козацьким ватажкам. Є пісні присвячені гетьману Сагайдачному, Полуботку. А улюблений козацький полковник автора  – Іван Богун.  

«Богун – це дуже сильна постать нашої історії, вірний син України. Хотілось би, щоб ми брали з нього приклад і вчились справами доводити свою любов до України», - підкреслив Ярослав Музика.  

Середа 
10 липня 2013 року