У порядку денному сесії звіт міського голови і розгляд кредитного договору та гранту, який надає ЄБРР
Новини

27 червня 2013 року на пленарному засіданні 11-ї сесії Львівської міської ради депутати планують заслухати інформацію начальника Управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко-Швець про стан збереження археологічних пам’яток на території Львова. Звіт ініціював голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Андріан Гутник у зв»язку із археологічними знахідками, які виявили під час ремонту доріг.  
 
Європейський банк реконструкції та розвитку надає кредит та грант на модернізацію системи теплопостачання в місті Львові. Саме тому передбачається розгляд питання про затвердження Кредитного договору та Договору гранту від 13. 06. 2013 року, укладеного між ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЄБРР. 
 
Найбільш очікуваним питанням, очевидно, є звіт міського голови Андрія Садового про роботу виконавчих органів міської ради за 2012 рік, який перенесли під час минулої сесії. 
 
«Згідно із законодавством мер надає свої пропозиції  щодо нового складу виконавчого комітету. Зазвичай, у складі виконкому є керівник міської міліції. Відповідно, пропонується ввести до його складу пана Зюбаненка, теперішнього керівника міліції Львова», - прокоментував начальник управління «Секретаріат ради» Любомир Зубач.    
 
На затвердження депутатів пропонується Положення  про порядок створення, реорганізацію та ліквідацію комунальних підприємств Львова. Дане Положення «встановлює порядок взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування м. Львова при створенні, реорганізації та ліквідації підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Львова».
 
Також міські обранці мають обговорити Порядок передачі у короткострокову оренду елементів благоустрою (ухвала прийнята на пленарному засіданні 30.05.2013, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 
Дана ухвала визначає механізм передачі в оренду елементів благоустрою для розміщення тимчасових споруд або тимчасового обладнання для здійснення підприємницької діяльності на відкритих територіях у  м. Львові, що знаходяться поза межами приміщень.
 
З метою залучення інвестицій до економіки територіальної громади м. Львова, міським обранцям пропонують затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для створення індустріального парку у місті Львові у межах промвузла “Рясне-2“ і обмеженій вул. Т. Шевченка, територією головного конструкторського бюро відкритого акціонерного товариства “Автонавантажувач“, проїздом Автобудівельників та територією логістично-складського комплексу.
 
Важливим є врегулювання питання розміщення тимчасових споруд, які функціонують біля деяких церков міста Львова.
 
«Священики скаржаться, що біля їх церков будують МАФи. Відповідно постало питання врегулювання цього питання. Пропонується спочатку провести певний моніторинг ситуації, а  тоді робити уже висновки. В ухвалі йдеться про те, що потрібно провести зустрічі з власниками тимчасових споруд, які функціонують біля церков щодо узгодження перенесення цих споруд на інше місце», - пояснив начальник управління «Секретаріат ради» Любомир Зубач.    
 
Загалом у проекті порядку денного засідання  11-ї сесії ЛМР 6-го скликання – 132 питань та пункт «Різне».
Середа 
26 червня 2013 року