У міськраді з’являться пам’ятні таблиці з іменами почесних громадян Львова
Новини

На своєму засіданні 18 червня 2013 року члени депутатської комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму ЛМР розглянули питання встановлення пам’ятних таблиць з іменами почесних громадян Львова. З цією ініціативою комісія звернулась до директора департаменту містобудування А.Павліва.
 
Як повідомив голова комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму Ярослав Музичко, за весь час незалежності назбиралось уже понад 20 почесних громадян міста. Серед них - Мирослав Симчич, Андрій Содомора та багато інших.
 
«На жаль, не всі пам’ятають імена славних львів’ян – почесних громадян нашого міста. Тому ми звернулись з цією пропозицією до департаменту містобудування. Нам відповіли, що департамент підтримує пропозицію вшанування пам’ятними таблицями почесних громадян і пропонує їх розміщення у трьох аркоподібних нішах фойє на першому поверсі приміщення Ратуші. Комісія сьогодні це питання розглянула і погодила. Тепер будемо працювати над механізмом, як цю ідею втілити в життя», - повідомив секретар комісії Святослав Макітра. 
П'ятниця
21 чкрвня 2013 року