На засіданні комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою ЛМР вирішували питання функціонування парку «Знесіння»
Новини

15 травня 2013 року на засіданні комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою ЛМР заслухали питання функціонування регіонального ландшафтного парку «Знесіння». 
 
Окрім членів комісії, на засіданні були присутні активісти громадських організацій та дирекція парку.
 
Зокрема, у порядку денному було розглянуто звернення Управління екології та благоустрою про надання висновків щодо пропозиції ТзОВ «Кайзер парк» облаштування у РЛП «Знесіння» атракціону тройлерної  переправи «Zip Line». Члени комісії вирішили вважати недоцільним облаштування переправи. Оскільки парку «Знесіння» відповідно до ст.3 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» надано особливий статус, парк є об’єктом природно-заповідного фонду України, тому на цих землях забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає на стан природних та історико-культурних комплексів. 
 
«На сьогоднішньому засіданні комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою сім питань з дев’яти стосувались безпосередньо вирішення питань РЛП «Знесіння», які накопичились впродовж останнього часу. Нагадаю, що парк «Знесіння» - є одним з найважливіших природних комплексів міста. Він є найбільшим у Львові – понад 158 га. І наша мета – будь-що зберегти цю природну перлину. Тому ми дуже ретельно вивчаємо кожне питання стосовно побудови там якихось об’єктів. Адже ще з початку 90-тих у парку були самобуди, зазіхання різних структур побудувати там МАФи.  Важливим є питання збільшення штату працівників парку. На наступному засіданні ми розглянемо його детальніше. Чи краще залишити стару схему, коли за допомогою тендерів наймають фірми, чи ефективніше набрати в штат ще 10 працівників, і платити за них податки? Ще потребує вирішення погодження проекту розвитку парку. Згідно з нормативами кожні 10 років має оновлюватись «дорожня карта», як має розвиватись парк на майбутні 10 років. Адже змінюється законодавство, різні приписи. Зміна проекту вимагає нових коштів – в середньому  400 тисяч грн. Отож, ми повинні знайти шляхи його фінансування», - повідомив Євген Білінський.  
П'ятниця
17 травня 2013 року
 

Коментарі 

 
0 #1 Багіра 21.05.2013 09:46
Журналістам треба бути БІЛЬШ уважними. Правозахисний Центр ім. ген. Сікевича та Громадська рада при РЛП "Знесіння" виступили КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ проекту "Гай Любові, Віри і Надії"!!!
Більше того, було надано правовий висновок чому саме Правозахисний Центр та Громадська рада виступають ПРОТИ цього проекту.
Подаючи інформацію, бажано притримуватись ФАКТІВ та ДОКУМЕНТІВ, а не того що хтось не дочув, не добачив та не вірно зрозумів.
Цитувати