Голова комісії фінансів та планування бюджету ЛМР Яромир Самагальський прозвітував про роботу комісії за 2012 рік
Новини

Депутати Львівської міської ради затвердили звіт («за» - 70 осіб) голови комісії фінансів та планування бюджету ЛМР Яромира Самагальського за минулий рік.
 
Як повідомив голова комісії, за минулий рік було проведено понад 46 засідань комісії та розглянуто 823 питання. Багато засідань проводились розширено спільно з іншими комісіями, як в рамках бюджетних слухань, так і просто з важливих питань. На ці зустрічі запрошували пресу, видавали прес-релізи з найважливіших питань. З ініціативи комісії фінансів та планування бюджету проводились розширені наради (проект «трамвай на Сихів», реконструкція теплопостачання м. Львова). 
 
Яромир Самагальський зазначив, що він та члени комісії постійно моніторять фінансовий стан нашого міста і впливають на нього в межах своєї компетенції. 
 
«Одним з найважливіших напрямків роботи вважаємо зменшення боргових зобов»язань Львова, як перед банківськими інституціями, так і перед виконавцями робіт. Завдяки цьому заборгованість перед виконавцями робіт за минулий рік зменшилась більш ніж вдвічі, суттєво зменшились заборгованості і з кредитів міста. Свою позитивну роль в цих процесах зіграла, на нашу думку, і наша комісія», - зауважив Яромир Самагальський.
 
Згідно з законодавством, на комісію фінансів покладено контроль за виконанням бюджету. За словами депутата, функція контролю є, а механізмів впливу немає. Тому члени комісії змушені були неодноразово апелювати до міського голови, виконавчих органів, правоохоронних органів, преси, громадськості щодо порушень законодавства та нераціонального використання бюджетних коштів, зловживань. Саме тому з ініціативи комісії робота виконавчих органів з виконання бюджету була визнана незадовільною. 
 
Окрім цього з ініціативи членів комісії фінансів при прийняті бюджету в текст ухвали були внесенні додаткові пункти, які закріплюють за депутатськими комісіями контроль над виконавчими органами за використанням бюджетних коштів, затвердження титульних списків на виконання робіт та фінансування заборгованості. 
 
«На превеликий жаль, ми стикаємось зі спротивом виконавчих органів влади. Тому неодноразово нам доводилось звертатись і до Державного Казначейства у Львівській області. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю з іншими депутатськими комісіями та допомогу всього депутатського корпусу», - підсумував Яромир Самагальський.
Четвер
25 квітня 2013 року