Львів’яни впорядкували територію Сихівського лісу
Новини

20 квітня 2013 року з ініціативи депутата ЛМР від ВО "Свобода" Івана Лещишина у Сихівському лісі відбулася толока.

Сихівський ліс улюблене місце відпочинку місцевих мешканців, територія якого налічує близько 10га. Цього року до впорядкування території лісу долучилась велика кількість небайдужих мешканців, члени громадських організацій, ліцеїсти  Львівського державного ліцею імені Героїв Крут. 
 
За словами Івана Лещишина, до нього часто звертаються містяни з наріканнями на антисанітарний стан лісу, адже комунальні служби відверто  ігнорують цю проблему. Тому було вирішено впорядкувати територію лісу власними силами. 
 
«Ініціативна група до прибирання лісу підготувалась відповідально – роздільно збирали скло, пластик та поліетиленові вироби. Також вперше вдалось використати стовбури повалених дерев. Їх розрізали на бруски і зробили близько десяти квадратних місць для сидіння. Було дуже приємно побачити молодих мам з візочками, які одразу всідалися зручно на колоди. Оскільки до лісу ідуть не лише гуляти, а й відпочивати, залишаючи після себе купи сміття, люди повинні нарешті усвідомити, що відповідальність за чистоту природи, а, відповідно і здоров'я прийдешніх поколінь, залежить від нас», - розповів депутат.
Понеділок
22 квітня 2013 року