Депутати Львівської міської ради прозвітували перед громадою
Новини

Депутати Львівської міської ради провели зустрічі з виборцями округів, на яких прозвітували про свою роботу. На зустрічах піднімалась низка загальнодержавних питань, а також місцевого рівня - комунального майна, матеріальної допомоги, ремонту доріг, під’їздів. На звіти були запрошені депутати Верховної Ради Юрій Михальчишин та Ірина Фаріон, а також голови усіх комісій Львівської міської ради.

24 березня Ірина Шалаковська спілкувалась з виборцями  в актовій залі СШ №70 м.Львова.
 
«Коли відбуваються такі зустрічі з людьми, дуже чітко відчуваєш оті пульсуючі проблеми. Більшість мого району не є каналізованою. Тому одне з найболючіших питань – це виділення коштів на проведення каналізації. Але «Львівводоканал» знову виставляє високі ціни. Ще одна проблема, про яку йшлося, це майбутня забудова скверика на вул. Ірини Вільде. Звичайно, ми не дозволимо нищити природу», - переконана Ірина Шалаковська.  
 
24 березня 2013 року Лариса Миколаївна Василишин провела зустріч в актовій залі Личаківської районної адміністрації. 
 
«У своєму звіті я доповідала про роботу, проведену в окрузі. Зокрема, зупинилась на статистичних даних. Наприклад, скільки було проведено зустрічей, скільки я подала запитів і звернень, а також про матеріальну допомогу. Людей цікавили різні речі, починаючи від ситуації в країні, закінчуючи нагальними місцевими проблемами. Дуже гостро стоїть питання ремонту старих будинків, дахів. Йдеться насамперед про вулиці Шота Руставелі, Левицького та інші вулиці історичного центру Львова. Люди не задоволені роботами ЖЕКів, хоча з ентузіазмом сприйняли нову форму їх роботи – звіти ЛКП. Проте, піднімались питання якості робіт. До прикладу, чому начальник звітує про відремонтований дах, а він і далі тече?», - сказала Лариса Василишин.   
 
23 березня Михайло Романович Семчій звітував перед громадою в актовій залі СШ №42.
 
«На зустрічі люди ставили багато запитань. Наприклад, коли буде добудована дорога на вулиці Пасічній? Адже зараз тане сніг, а з ним руйнується і дорога. У зв’язку з цим виникає висока аварійність. Дякували мешканці за те, що вдалось зробити. За досить невеликий період часу нам вдалось реконструювати дитячий майданчик на вулиці Таджицькій, побудувати нові майданчики на Каштановій та Медової Печери. Мешканці мого округу доволі активні. З нашої спільної ініціативи було створено орган самоврядування населення (ОСН). Це така нова форма роботи, вона дуже ефективна. На відміну від ОСББ, орган самоврядування населення «не прив’язаний» до певного будинку чи якоїсь території. Це може бути 20 осіб якогось будинку чи навіть вулиці. Ця ініціативна група має широкі повноваження, наприклад, право першочергового прийому в начальника ЖЕКу чи держадміністрації, право виступу на сесії міськради. А це дає можливість швидко вирішувати місцеві проблеми, і ефективно впливати на органи влади», - повідомив Михайло Семчій. 
 
Додамо, що результативними та змістовними були також і інші зустрічі. Приміром, 17 березня 2013 року Святослав Макітра та Людмила Шекета зустрілись з громадянами  в актовій залі СЗШ №31. Іван  Гринда провів зустріч в актовій залі СШ №82, Олег Якимів - в актовій залі Личаківської районної адміністрації, а Василь Спісак  -  у Франківській районній адміністрації.