«УДАР» захищає права мешканців гуртожитку
Новини

Відповідний запит до міського голови Андрія Садового зачитав під час сесії Львівської міської ради 19 березня 2013 року, голова фракції «УДАРу» в ЛМР Анатолій Крачковський. Подаємо звернення повнотектово.

"До мене звернулися мешканці гуртожитку по вул. Зелена, 57 у м. Львові зі скаргою на порушення виконавчими структурами Львівської міської ради їхніх житлових прав.
 
У 1998 році гуртожиток терміном на 10 років було передано в оренду ДАП «Львівські авіалінії», договір оренди пролонгований не був. Однак міська рада так і не передала гуртожиток на обслуговування комунальному підприємству (ЖЕКу), що змусило мешканців самостійно збирати кошти та перераховувати їх підприємствам-надавачам комунальних послуг. Теплопостачання гуртожитку з того часу (2007-2008 р.р.) через замерзання системи – не здійснюється. Однак «на папері» усі ці роки даний об’єкт опалюється за допомогою автономного опалення, якого в реальності нема, оскільки немає жодних технічних дозволів на його встановлення.
 
Реагуючи на результати наради з питання вирішення проблеми електропостачання та теплопостачання гуртожитку по вул. Зелена, 57 у м. Львові, проведеної на початку лютого у приміщенні департаменту ЖКГ, розвитку інфраструктури та ПЕК ЛОДА, мною було скеровано відповідне депутатське звернення, яке  не отримало відповідної реакції.
 
Через недбалість органів місцевого самоврядування та небажання виконавчими структурами Львівської міської ради виконувати положення  Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»,  всупереч бажанням мешканців оплачувати послуги за утримання будинку та прибудинкової території, затягується вирішення питання по суті, що унеможливлює укладання договорів з комунальними підприємствами та ускладнює умови проживання мешканців. Попри усю складність ситуації слід зазначити, що жодної заборгованості за надавані мешканцям житлово-комунальні послуги немає.
 
Із ситуації, що склалася з опаленням та енергопостачанням гуртожитку вбачається бездіяльність міської ради щодо вирішення житлових проблем громадян, внаслідок якої порушуються права мешканців гуртожитку в частині погіршення умов проживання та прав на отримання постійного житла.
 
В даній ситуації також можна прогледіти недбале ставлення до житлового фонду комунальної власності, а отже, власного майна, інакше як трактувати те, що від часу закінчення договору оренди з ДАП «Львівські авіалінії», виконавчими структурами міської ради не вчинено жодних дій щодо взяття гуртожитку на баланс ЛКП згідно територіальності.
 
Беручи до уваги, що депутати міської ради не можуть бути осторонь цієї ситуації, враховуючи положення ст. 15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», а також численні звернення як депутатів міської, так і обласної рад з вимогою усунути порушення законодавства, вимагаю провести службову перевірку та притягнути винних посадових осіб до відповідальності.
 
Прошу також в найкоротші терміни вжити заходів щодо взяття будинку по вул.Зеленій, 57 на баланс ЛКП-500 та вирішити  проблему опалення гуртожитку".
 

Коментарі 

 
-1 #3 Flyer 04.04.2013 19:06
В тому гуртожитку давно пора провести ревізію: хто там зараз живе, хто їх туди поселив і кому вони платять. Гуртожиток орендувався для тимчасового проживання працівників ДАП "Львіські авівалінії", які успішно розікрали під дахом прокуратури та урядовців.
У Львові авіації нікому не треба, літаки порозкрадали, льтно-технічних спеціалістів повиганяли за ворота та виселили з того гуртожитка.
А тут проблема з гуртожитком. Хтось дуже любить халяву і сподівається хитриками хапнути чуже.
Цитувати
 
 
0 #2 Іван 21.03.2013 10:18
Кличко звичайно не ідеальний, але але його поведінка та загалом партії УДАР зараз дуже подобається. Велика надія змін на краще.
Цитувати
 
 
0 #1 вася 20.03.2013 23:34
бла-бла-бла! Що в Києві, що у Львові удар =брехуни і дешеві піарщики :-*
Цитувати