Перевізники м. Львова не страйкуватимуть
Новини

Львівські перевізники не зніматимуть автобуси з маршрутів після 20:30. Анонсований минулого тижня страйк не відбудеться. Про це 18 лютого 2013 року домовилися секретар Львівської міської ради Василь Павлюк, депутат Львівської міської ради Іван Гринда - голова постійної депутатської комісії із питань інженерного господарства, транспорту і зв'язку та представники п’яти найбільших автотранспортних підприємств міста. Сторони підписали меморандум про створення на найближчому сесійному засідання ЛМР робочої групи з вивчення транспортної проблематики. 
 
«Ми виступаємо за накладення мораторію на підняття тарифів на автоперевезення до повного з’ясування ситуації. Спеціально створена група, до якої увійдуть представники депутатського корпусу, виконавчих органів влади та самі автоперевізники, мають дати чітку відповідь – яким є рентабельний тариф на проїзд у міському транспорті. Будь-які розмови про підняття тарифів до звіту робочої групи ми розцінюватимемо як шантаж», – заявив секретар Львівської міської ради Василь Павлюк. 
 
Нагадаємо, що координаційний комітет повноважних представників трудових колективів та профспілкових організацій автотранспортних підприємств Львова погрожував, що з 18 лютого маршрутки у місті можуть перестати курсувати після 20:30. Таким чином перевізники вимагали збільшити тариф на перевезення у громадському транспорті до 3 грн.