Львів’яни зможуть поскаржитися на водіїв маршруток, які порушують правила перевезень
Новини

Для забезпечення комфортного та безпечного проїзду пасажирів у львівських маршрутних таксі невдовзі у громадському транспорті з'являться наліпки, що інформуватимуть пасажирів про заборону водіям розмовляти по телефону, вмикати музику та курити в салоні автотранспорту. Про це повідомив голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку Львівської міськради свободівець Іван Гринда.

Як розповів депутат, комісія погодила розміщення наліпок із метою забезпечення комфортного та безпечного проїзду містян, адже на сьогодні до депутатської комісії надходить найбільше скарг мешканців щодо роботи громадського транспорту.

"Після запровадження нової транспортної схеми більше половини скарг мешканців, що надходять до міської ради, стосуються роботи громадського транспорту та порушень водіями правил перевезення пасажирів. Зважаючи на це, з ініціативи постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку, аби забезпечити комфортний та безпечний проїзд пасажирів у львівських маршрутних таксі, невдовзі у громадському транспорті з'являться наліпки, що інформуватимуть пасажирів про заборону водіям розмовляти по телефону, вмикати музику та курити в салоні автотранспорту. Також на наліпці вказано телефон "гарячої лінії", за яким пасажири зможуть звернутися в разі порушення водієм цих правил. Загалом таких інформаційних наліпок буде розклеєно понад 700. Цей проект є продовженням роботи в напрямку захисту права пасажирів на безпечний та комфортний проїзд і запровадженням механізму прямого контакту містян з управлінцями задля покращення та реального впливу громади на ринок перевезень Львова", – розповів Іван Гринда.