У Львові для покращення безпеки пішоходів та автомобілістів удосконалять інфраструктуру
Новини

Під час засідання комісії Львівської міськради з безпеки дорожнього руху розглянуто чимало пропозицій щодо покращення дорожньої інфраструктури та гарантування безпеки пішоходів. Про це повідомив член комісії, голова депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку свободівець Іван Гринда.

Як розповів депутат, під час останнього засідання комісії він вніс пропозиції щодо покращення безпеки водіїв та пішоходів під час дорожнього руху.

"Реагуючи на постійні звернення мешканців щодо покращення безпеки пішоходів у місті, невдовзі на вул. Торговій (навпроти ринку "Добробут") мають облаштувати регульований пішохідний перехід. Перехід також облаштують на вул. Дж. Вашинґтона, 4. Натомість на вулиці Пасічній, 83 пішохідний перехід повинні ліквідувати та відновити роботу підземного переходу, облаштувавши там турнікетну огорожу. Також невдовзі має з'явитися додаткова зупинка на трамвайних маршрутах №№ 6, 7, яку облаштують на вулиці Городоцькій (навпроти буд. №9). Для покращення дорожнього руху автотранспорту на повороті праворуч з вул. Коперника на вул. Стефаника та з проспекту Свободи на вул. Дорошенка облаштують додаткову зелену стрілку, що дозволить водіям повертати при забороненому сигналі світлофора. На проспекті В. Чорновола перед перехрестям з вулиці Хімічної в напрямку руху до центру встановлять дорожній знак "Рух прямо", на вулиці Кн. Романа (зі сторони пл. Галицької) встановлять дорожній знак "Зупинку заборонено".

Окрім цього, має бути внесено зміни до схеми дорожнього руху на перехресті вулиць Шевченка – Винниці, де головну дорогу вулиці Шевченка продовжать в напрямку мікрорайону Рясне. Всі ці та чимало інших пропозицій підтримали учасники засідання. Невдовзі ці зміни мають набути чинности", – розповів Іван Гринда.