За сприяння депутата міської ради у Львові розпочався турнір з водного поло
Новини

За сприяння депутата Львівської міськради фракції ВО «Свобода» Андріяна Гутника розпочався VIтрадиційний міжнародний турнір з водного поло на Кубок Героя України Романа Шухевича.

Звертаючись до учасників змагань депутат-свободівець Андріян Гутник зазначив, —«Сьогодні, Ви розпочали боротьбу за Кубок Героя України Романа Шухевича, який вже традиційно відбувається в нас на Галичині. Роман Шухевич був не тільки головнокомандувачем УПА, а ще й виданим спортовцем. Він поєднував в собі військове мистецтво, світлий розум і великий спортивний хист. Він був рекордсменом Галичини з плавання і окрім того рекордсменом з бігу – він поєднав це в собі. На наших змаганнях ви також можете проявити свої найкращі сторони, тому зичу  Вам  легкої води, перемог та успіху»

«Турнір вже стає популярним, зазвичай участь у ньому брали 6 або 7 команд. Цього ж року вже змагаються 8 команд, серед яких дві львівські. Вважаю, що саме наші команди мають цьогоріч добрий шанс боротися та здобути Кубок  Романа Шухевича. Останніх два роки кубок здобували команди з РФ проте цього року російських команд немає, адже федерація водного поло Росії заборонили своїм представникам приймати участь у змаганнях на Кубок Романа Шухевича. На жаль, саме через це і не буде одно з фаворитів турніру. Та ми маємо сильні команди з Німеччини, Словаччини, Білорусі та Молдови тому боротьба буде цікавою та запеклою», – повідомив Андріян Гутник.