Депутати-свободівці передали львівським школам посібники з історії України для учнів 10–11 класів
Новини

3 жовтня 2012 року депутати Львівської міської ради від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ярослав Тістик та Ігор Сільвестер передали у три школи району Збоїща-Мазепи (СШ №97, СШ №99 і СШ №30) посібники з Історії України для учнів 10-11 класів.

За словами свободівців, зважаючи на те, що Львівська міськрада й досі не повністю профінансувала забезпечення львівських шкіл цими посібниками, вони власними силами вирішили забезпечити ці школи книгами.

"Розуміємо, що навчальний процес вимагає повного забезпечення всім необхідним школярів. А економити на книгах, тим паче з історії України, – недопустимо. Рішення закупити необхідну кількість підручників для цих шкіл ми навіть не обговорювали. Зважаючи на те, що матеріали в ній відкривають завісу над багатьма білими плямами в історії, які Міністерство освіти під керівництвом одіозного міністра Табачника викинуло з шкільних програм, забезпечення шкіл якнайбільшою кількістю таких посібників є обов'язковим," – зазначив Ярослав Тістик.

"Школярі – це майбутнє України. Тому, роблячи чергові кроки в життя, вони повинні знати й розуміти, в якій країні вони живуть і скільки різноманітних історичних процесів відбувалося в державі. Кожен повинен знати як своїх героїв, так і тих, хто витісняв українську незалежність з її просторів. Цей посібник – унікальний, адже є джерелом правди, яку сьогоднішній режим намагається приховати від українців," – додав Ігор Сільвестер.