Ярослав Гінка: «Закриття «Ензиму» проблему зі смородом не вирішить»
Новини

 

Депутат Львівської міської ради Ярослав Гінка застерігає місцевих посадовців та міського голову Андрія Садового не ухвалювати поспішних рішень, які можуть призвести до закриття одного із провідних підприємств Львівщини ПрАт «Ензим».

«Питання смороду в місті та, як говорять посадовці «Львівводоканалу», погіршення стічних вод, що поступають на першу чергу міських очисних споруд каналізації, виникло не сьогодні і не вчора, депутат Львівської міської ради фракції  «УДАР». Нині знайшли цапа-відбувайла, тобто головну причину смороду «Ензим». Мовляв, закриємо підприємство, від єднаємо його від водопостачання та водовідведення і сморід у Львові зникне...  Вирішувати цю проблему таким чином не можна. Бо, по-перше, «Ензим» забезпечує роботою щонайменше п ятсот мешканців Львова та області, які утримують свої сім ї, по-друге, підприємство є сумлінним платником податків до, й без того дірявого, міського бюджету. І, найголовніше, ухвалюючи такі поспішні рішення, місцева влада може завдати непоправної шкоди хлібопекарській галузі усієї держави, іміджу України, адже «Ензим» постачає дріжджі не тільки на  хлібопекарні Львівщини, але й забезпечує ними дві третини всіх пекарень України,постачає дріжджі до країн Європейського союзу, Росії та інших країн співдружності.

Закриття підприємства неодмінно призведе до збільшення ціни на хліб, - переконаний Ярослав Гінка, - адже дріжджі доведеться закуповувати поза межами нашої держави».

«У четвер, - продовжує Ярослав Гінка, відбудеться чергова сесія Львівської міської ради, фракція політичної партії «УДАР» виступить з ініціативою внесення до порядку денного сесії питання щодо діяльності «Ензиму». Якщо буде необхідність, створимо відповідну депутатську комісію, закличемо фахівців, виїдемо на місце, розберемось із ситуацією, що склалась навколо цього підприємства, і вже тоді будемо ухвалювати відповідні рішення. Можливо, причина смороду у Львові зовсім не пов язана з виробничою діяльністю підприємства, принаймні під час проведення Єврочемпіонату смороду в місті не було, хоча «Ензим» працював у звичайному режимі».